Redwin Para Yatırma

Yalnızca Türkiye’de değil dünyanın çok sayıdaki ülkesinde de aktif olarak kullanılan Redwin’e para yatırmak için kullanabileceğini pek çok farklı yöntem bulunur. Bu yöntemlerden hangisini kullanacağınıza karar verirken alışkanlıklarınızla birlikte tercih edeceğiniz alternatifin limitlerini de göz önünde bulundurabilirsiniz.

Redwin’e yatırım yaparken kullanacağınız hiçbir yöntemde Redwin alt yapısı kullanılmamaktadır. Bu nedenle Redwin yetkilileri dahil hiç kimse kullandığınız yönteme dair hesap ya da kart bilgilerinize ulaşamaz. Sistem sizi SSL ile şifrelenen bir ağ üzerinden aracı kuruma yönlendirir. Siz de işleminizi güvenli bir şekilde tamamlarsınız. Ayrıca sistemde bir başkasına ait kart ile işlem yapmanız da mümkün değildir.

Redwin Para Yatırma Yöntemleri

Redwin Papara ile Para Yatırma

Papara kullanarak hesabınıza para yatırabilmek için iki seçenek bulunur. Dilerseniz canlı desteğe bağlanarak Redwin Papara hesap bilgilerini alabilir ve dilediğiniz miktarda yatırım yaparak para yatır bölümüne girip bilgileri paylaşarak talep açabilirsiniz.

İkinci yöntemde ise işlemler otomatik olarak ilerlemektedir. Papara’yı seçtikten sonra ne kadar para yatırmak istediğinizi belirttiğinizde sistem sizi otomatik olarak Papara’nın ara yüzüne aktarır. Buraya kullanıcı bilgilerinizi girerek işlemi tamamlayabilirsiniz.

Redwin Cepbank ile Para Yatırma

Bir cep telefonuna para göndererek bu telefon ve kod bilgilerini Redwin ile paylaşarak hesabınıza para yatırmanız mümkündür. Bir ATM ya da bankanızın mobil şubesi üzerinden para gönderimi sağlayabilirsiniz. Daha sonra Redwin hesabınıza girerek yatırım yöntemlerinden cepbankı seçmelisiniz.

Alıcının kimliği, telefon numarası, cep telefonunuza gelen SMS kodu, gönderdiğiniz tutar ve işlem yaptığınız bankayı girdikten sonra gönder butonuna tıklayarak işlemi tamamlayabilirsiniz.

Redwin Kredi Kartı Para Yatırma

Kredi kartı kullanarak Redwin hesabınıza para yatırmak için kartınızın internet harcamalarına açık olup olmadığıyla birlikte limitinizi kontrol etmelisiniz.

Yalnızca kendinize ait bir kart kullanarak yapabileceğiniz yatırım işletimi için para yatır bölümünden kredi kartını seçmelisiniz. Karşınıza çıkan alanda kartın ait olduğu bankayı seçmeli, ne kadar yatırım yapmak istediğinizi yazmalısınız. Daha sonra kart numarası, son kullanım tarihi CCV gibi bilgileri girmelisiniz. Tarafınıza iletilen SMS kodunu girerek işlemi tamamlayabilirsiniz.

Redwin Banka Havalesi ile Para Yatırma

Banka hesabınızdan havale yaparak Redwin hesabınıza para yatırmak için yatırım seçeneklerinden banka transferini seçmeniz gerekmektedir. Bu yöntemi kullanarak 100 TL ile 10.000 TL aralığında yatırım yapmanız mümkündür.

İşleme başlarken öncelikle kullandığınız bankayı seçmelisiniz. Yalnızca kendinize ait bir banka hesabından transfer yapabileceğiniz için ad ve soyad bilgileri otomatik olarak çekilir. Bir banka şubesi mi yoksa ATM mi kullanmak istediğinizi seçmelisiniz.

İşlem zamanı, yatırdığınız tutar ve para birimi bölümlerini doldurarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Redwin Bitcoin ile Para Yatırma

Son dönemlerde popülerliği oldukça artan para transfer yöntemlerinden birisi olan Bitcoin, işlemlerin takip edilememesi nedeniyle illegal bahis sitelerinde sıklıkla kullanılmaktadır.

Bir Bitcoin cüzdanı oluşturduktan sonra Redwin hesabınıza girebilir ve kripto paralara girebilirsiniz. Buradan Bitcoin seçebilir ve ne kadar yatırım yapmak istediğinizi yazabilirsiniz. Sizin için otomatik olarak oluşturulan cüzdan hesabına para gönderdikten sonra işlemi onaylayabilirsiniz.

Redwin Ecopayz ile Para Yatırma

Dünyanın pek çok ülkesinde aktif olarak kullanılan online cüzdanlardan birisi olan Ecopayz sayesinde hesabınıza kolayca para yatırabilirsiniz. Eğer bir Ecopayz hesabınız yoksa ücretsiz olarak resmî sitesi üzerinden oluşturabilirsiniz.

Redwin para yatırma menüsüne girerek Ecopayz seçeneğine tıkladıktan sonra ne kadar yatırım yapmak istediğiniziyazmalısınız. Tutarı onayladığınızda Ecopayz’a yönlendirilirsiniz. Burada sizden istenen bilgileri girerek işlemi onaylamanız mümkündür.

Redwin QR Kod ile Para Yatırma

Bankanızın mobil uygulamasını kullanarak yapabileceğiniz QR kod ile yatırım işlemi için internete bağlanabilen bir cihaza daha ihtiyacınız olacaktır.

Redwin sitesinin para yatır bölümünden QR kodu seçtikten sonra hangi bankayı kullandığınızı girmelisiniz. Ne kadar para yatırmak istediğinizi de yazdıktan sonra ekranda bir QR kod belirecektir. Bu QR kodu, mobil uygulamanıza girip para çekme bölümüne gelerek kameraya okutmalısınız.